Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

A labdarúgó pálya lezárásra került

Tisztelt Szurkolóink!
Kedves Labdarúgók!

A kialakult járványügyi helyzet miatt, Lakitelek település lakosságának egészsége megóvása érdekében, az Önkormányzat a labdarúgó pályát lezárta.

Kérjük mindenkitől a fentiek betartását!

#maradjotthon #vigyázzatokmagatokra

HAJRÁ LAKI!!!

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük